growmore-מדברים וורדפרס
Search
Close this search box.

קלאודוויז (Cloudways) – סקירה מלאה 

קלאודוויז-cloudways

תוכן העניינים

5/5 - (3 votes)

קלאודוויז (Cloudways) היא חברת אחסון אתרים VPS שמציע שירותי אחסון וורדפרס מנוהל דרך שרתים חזקים ומהירים מהחברות המובילות בתחום כמו DigitalOcean ,Google Cloud ו-Amazon. בעזרת קלאודוייז, תוכלו להתקין את וורדפרס (או כל מערכת ניהול תוכן אחרת) בקלות ומהירות.

יחד עם זאת, קלאודוויז מתפארת במהירות השרתים שלה לאתרים ישראלים, הודות לשרתים שנמצאים בגרמניה או לונדון, מהירות הטעינה הראשונית של האתר (TTFB) מהירה ממש כמו (ואפילו יותר) שרתים נמצא בישראל. ובנוסף לכך, תקבלו תעודת SSL חינם וגיבוי וורדפרס בסיסי כלול.

קוד קופון לקלאודוויז 30% הנחה לשלושת החודשים הראשונים

GROW30

   (לחצו להעתקה ללוח וכניסה לאתר)

קלאודוויז מאפשרת בחירת מיקום השרתים!

Cloudways.com היא בעצם זו שמנהלת את האחסון שלכם בשרתים של מספר חברות אחסון מוכרות ומבילות בשוק, כמו Amazon, Digitalocean, Google cloud. 

מה שמאפשר לה להציע שרתים הממוקמים ב 42 מדינות וסך הכל ב-25 מיקומים בעולם. את המיקום של השרת תוכלו לבחור בעצמכם.

היתרון בבחירת מיקום השרתים מאפשר לקבל זמן טעינה ראשוני מהיר יותר (TTFB) ובכך גם מסייע בקידום האורגני של האתר והדירוגים שלו בתוצאות החיפוש. 

טיפ: במידה והגולשים העיקריים שלכם מישראל מומלץ להשתמש בשרת שנמצא בלונדון או בפרנקפורט

קלאודוויז

 

מיקומי השרתים בקלאודוויז


צפייה ברשימת השרתים המלאה

קלאודוויז יחד עם שרתי אמזון, גוגל, דיגיטל אושן ועוד

אחד היתרונות החזקים של קלאודוויז הוא הגמישות שלה בבחירת ספק ענן, אתם תוכלו לבחור את הספקית של שירותי האחסון בענן וקלאודוויז תנהל עבורכם את האחסון. תוכלו לבחור את מיקום השרת שזה עוד פקטור לשליטה על ביצועי האתר, תמיד תוכלו לשדרג ולהחליף מיקומים.

בנוסף לכך, תוכלו להתקין את Wordpress ולנהל אותו דרך פאנל הניהול. תקבלו גם כלים לאבטחת השרת ותעודת SSL חינם. (ראו את המדריך להתקנת וורדפרס בקלאודוויז)

תיבת אימייל עם דומיין האתר

קלאודוויז אינם מציעים רישום דומיין או תיבת אימייל עסקית. אך זה לא סיפור כזה גדול, ניתן לחבר בקלות דומיין חיצוני שרכשתם.

בתוך לוח הבקרה יש תוסף שדרכו ניתן לחבר תיבת אימייל דרך Rackspace בעלות של 1$ דולר בלבד לחודש.

קלאודוויז עושה גיבויים אוטומטיים!

במידה ולא התקנתם מכל סיבה שהיא תוסף לגיבוי אתר וורדפרס, קלאודוויז מציעים שירות גיבוי כולל בחבילה. בעזרת הגיבוי המובנה שלהם האתר שלכם יגובה באופן אוטומטי ותכלו לשחזרו במידה ותהיה תקלה כלשהי שתדרוש שיחזור.

בפאנל הניהול של השיחזור, תוכלו להפעיל/להשבית את האפשרות. יתרה על כך, במידה ותרצו לגבות את האתר באופן ידני ומידי יש לכם את האפשרות לעשות זאת בעזרת Take Backup Now. (ראו צילום מסך)


גיבויים בקלאודוויז

 

גיבויים אוטומטיים וידניים בקלאודוויז

שרתים מאובטחים ב-Cloudways

קלאודוויז (Cloudways) מתפארת בממשק משתמש פשוט ונוח, מה שגם החברה משתמשת עבור אבטחת השרתים שלה בסייר קבצים SFTP, אין אפשרות לסייר קבצים ישירות בממשק מה שגורם לו להיות יעיל נגד פורצים. כמובן זה כולל אתר מאובטח בתקן SSL.

לפי מה שבדקנו מול המתחרים שלה שמציעות את אותן המשאבים, המהירות והשירות בקלאודוויז יצאה המשתלמת ביותר.

בנוסף לכך, הם מספקים תכונות אבטחה בכל הרמות על מנת לתת את ההגנה האופטימלית. 

בואו נעבור על 5 מהתכונות העיקריות.

1.הגנה מפני בוטים 

לקלאודוויז יש הגנה ברמת האתר (Apllication) שמזהה בוטים רעים, חוסם תנועה זדונית והגנה מפני התקפות כוחניות (Brute Force) ואיסוף מידע (Web Scraping). ההגנה מסופקת בשיתוף פעולה עם MalCare ותקבלו דו"ח תנועה מפורט בכל מספר שבועות/חודשים.

2. תעודת SSL

Cloudways מציעה תעודת אבטחה SSL בחינם וניתן להתקין אותה בלחיצת כפתור. קיימת תמיכה בתעודה של Let's Encrypt או תעודות מותאמות אישית.

3. אימות דו-שלבי

אימות דו שלבי הוא עוד דרך מעולה להגן על האתר שלכם מפני משתמשים לא מורשים או מתוקפים, תהליך זה מקשה על הגישה לאתר.

4. אבטחת מסד הנתונים

כברירת מחדל, לא תוכלו להגשת למסד הנתונים שלכם ממחשב מרוחק אחר. קלאודוויז תזהה שלא נכנסתם מהמחשב שלכם ותחסום את הגישה על מנת לצמצם גישה בלתי רצויה למסד הנתונים. בשביל לגשת למסד נתונים ממחשב מרוחק תצטרכו לתת הרשאה ולהכניס את כתובת ה-IP של המחשב ל-"White list".


אבטחת וורדפרס

 

הרשאת גישה לכתובת IP

5. התחברות עם SFTP/SSH

יש התקפת סייבר נפוצה מאוד שקוראים לה Brute Force, בשיטה הזו האקרים מנסים להיכנס לשרת שלכם על ידי הצלבת שילובים רבים של סיסמאות עד שפוגעים בסיסמא הנכונה. 

קלאודוויז יודעת להתמודד עם ניסיונות פריצה מסוג זה ותחסום את כתובות ה-IP שמנסות לבצע כניסה ל SFTP/SSH של השרת שלכם.


sftp access on cloudways

 

חסימת גישה ל-SFTP

קוד קופון לקלאודוויז 30% הנחה לשלושת החודשים הראשונים

GROW30

   (לחצו להעתקה ללוח וכניסה לאתר)

קלות השימוש בקלאודוויז

ממשק המשתמש של קלאודוויז בעל חווית משתמש גבוה. ניתן להתמצא בקלות בכל ההגדרות ולנווט להגדרה הרצויה. 

אמנם עבור משתמשים מתחילים הממשק לא יהיה ידידותי במיוחד, אך בגדול תוכלו להבחין שכל המאפיינים והתכונות שתזדקקו להם מרוכזות ומאוחדות בלוח הבקרה בצורה קלה להבנה. כולל התקנת וורדפרס במספר קליקים.


פאנל הניהול קלאודוויז

 

פאנל הניהול של קלאודוויז

Cloudways מציעה שירות העברת אתרים חינם

במידה ואתם מעבירים אתר וורדפרס מחברת אחסון אחרת, קלאודוויז יבצעו עבורכם את ההעברה ללא תשלום. 

שירות העברת אתרים ניתן לשימוש פעם אחת. אך עם זאת, אל חשש ניתן להעביר עוד אתרים בעצמכם בעזרת התוסף של קלאודוויז שבעזרת מספר צעדים פשוטים תוכלו להעביר את אתר הוורדפרס שלכם בעצמכם.

תוכלו להיעזר במדריך להעברת אתר וורדפרס לקלאודוויז

סביבת פיתוח בקליק

קלאודוויז מאפשרת הקמת סביבת פיתוח בקליק. כך שאם יש לכם אתר שתרצו לעשות בו שינויים מבלי לפגוע באתר הקיים שאליו מגיעים הגולשים תוכלו לעשות זאת בקלות.

הקמת סביבת פיתוח חשובה למצבים שבהם אין מקום לטעויות, לעיתים קרובות כאשר מבצעים שינויים בלוח הבקרה שבאתר זה יכול לגרום לקריסות ונפילות שרת. לכן, כאשר תעשו את השינויים בסביבת הפיתוח זה לא ייפגע באתר הקיים. 

לאחר סיום ביצוע השינויים בסביבת הפיתוח ניתן בלחיצת כפתור להעלות את כל השינויים לאתר הקיים.

שדרוג גודל השרתים בקלאודוויז כשתנועת האתר גדלה

במידה ורכשתם חבילה כשהאתר שלכם היה בחיתוליו עם כמות משאבים ומשתמשים קטנה, תוכלו בעתיד כשהאתר שלכם יגדל לשדרג את השרת שלכם בקלות במספר קליקים. השדרוג לא ישפיע על ההגדרות הנוכחיות של האתר שלכם, אלא רק ישדרג את גודל השרת על מנת שיעמוד בסטנדרטים של האתר שלכם.

הביצועים של שרתי קלאודוויז

קלאודוויז משתמשת בשירותיה של ספקיות אחסון אמינות ואיכותיות, בינהם Amazon Web services, DigitalOcean, Google Cloud. מכיוון שהאתר שלכם יהיה מאוחסן באחת מספקיות האחסון האלה, אתם צפויים לחוות שינוי משמעותי במהירות של האתר שלכם.

לפי בדיקה שערכנו, יש שיפור של לפחות 30% בביצועי המהירות. בנוסף לכך, מבחינת uptime לא חווינו בעיות או נפילות כלשהן. גם ברשתות החברתיות וברחבי הרשת, משתמשים מדווחים על שיפור מהותי במהירות האתר שלהם ביחס לשירותי אחסון רגילים. בעקבות זאת, קלאודוויז יצרו לעצמם שם של אמינות ומהירות בכל הקשור לאחסון אתרים בענן.


שרתים של cloudways

 

ספקיות אחסון הענן בקלאודוויז

חוות דעת של משתמשי Cloudways

גלשתי קצת ברחבי הרשת, חיפשתי את הביקורות האמיתיות לגבי Cloudways. רציתי לבדוק האם באמת אנשים מרוצים מהם. מצאתי מספר סקרים שבהם ניתן לראות שבאופן גורף קלאודוויז בראש הרשימה מבחינת כולם ובכל סקר.המלצה על קלאודוויז


המלצה על קלאודוויז


מחירי החבילות ב-Cloudways

קלאודוויז עובדת בשיטת חישוב תשלומים בשונה משאר חברות האחסון בשוק. בזמן שהרבה חברות אחסון גובות תשלום על בסיס חודשי שנתי ו- 3 שנים, קלאודוויז גובים תשלום רק עבור השימוש שלהם חודש בחודשו במחיר קבוע או לפי שעה.

לעומתה, בשאר החברות במידה ותבחרו בחבילה לתשלום חודשי תשלמו הרבה יותר מחבילה ל-3 שנים. בקלאודוויז זה שונה והמחיר אחיד לחודש או פר שעה.

במידה ותבחרו לעבור או להתחיל עם Cloudways תוכלו לקבל 30% הנחה ל-3 החודשים הראשונים בעזרת קוד קופון שקיבלתי מ-Cloudways. 

השתמשו בקוד הקופון >>

   (לחצו להעתקה ללוח וכניסה לאתר)

GROW30
DigitalOcean
$ 11 לחודש
 • 1GB זיכרון
 • 1 מעבד ליבה
 • 25GB אחסון
 • 1TB רוחב פס
 • אתרים ללא הגבלה
 • העברת אתרים חינם
משתלם במיוחד
DigitalOcean
$ 24 לחודש
 • 2GB זיכרון
 • 1 מעבד ליבה
 • 50GB אחסון
 • 2TB רוחב פס
 • אתרים ללא הגבלה
 • העברת אתרים חינם

שאלות נפוצות

מאוד! קלאודוויז כבר מזמן מובילה בתחום ולא מעט סקירות הראו שהשרתים שלה ברמה אחת מעל כולם מבחינת מבחני מהירות וזה תורם משמעותית ל-SEO.

קלאודוויז מספקת 3 ימי ניסיון שבמהלכם תוכלו לעשות כל פעולה שתרצו. החל מהקמת אתרים, גישה מלאה להגדרות, החלפת מיקומי שרתים ועוד מספר דברים. בעצם, תוכלו להתנסות במערכת ללא הגבלה בתקופת הניסיון ולהחליט אם היא מתאימה לכם.

כן, קלאודוויז מספקת תוסף וורדפרס ייעודי שעוזר לך להעביר את האתר שלכם באופן עצמאי. במידה ותרצו לעשות לעצמכם חיים קלים יותר, קלאודוויז נותנת שירות העברת אתרים בחינם. על מנת לקבל את ההטבה תיצרו קשר עם שירות הלקוחות דרך בצ'אט.

לפי השוואה לשאר חברות האחסון המתחרות של קלאודוויז אשר מספקות את אותו רמת שירות וביצועים. קלאודוויז זולה בצורה משמעותית מהשאר. במידה אתם בונים אתר חדש תוכלו לקבל שרת פרטי ב-10$ בלבד.

Cloudways היא לא חברת אחסון שמחזיקה שרתים, היא זו שמתווכת בין הלקוח לחברת שרתי האחסון ומתחזקת את ממשק הניהול של השרת. היתרון הוא שקלאודוויז מציעה שרתי אחסון של החברות המובילות בעולם כמו Digital Ocean, Google, Amazon שהם החברות המומלצות ביותר שמציעות שרתים פרטיים יציבים ומהירים.

0 0 דירוגים
דירוג המאמר
הרשמה להתראות
עדכן אותי כאשר
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפייה בכל התגובות

אוהבים את התוכן?
הכניסו את המייל שלכם וקבלו עדכונים על מאמרים חדשים, טיפים ועוד הפתעות…
 

קבלו טיפים עדכניים חינם

אני שולח מדי חודש מדריכים ותוכן איכותי על שיווק באינטרנט ובניית אתרים בוורדפרס.

רוצה להצטרף?
צרף את המייל שלך

איזה כיף, מדברים!

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך שעה

  *במסגרת שעות העבודה (9:00-17:00)

דילוג לתוכן