growmore-מדברים וורדפרס
Search
Close this search box.

בניית אתרים - 5 סיבות לעשות דרכי:

אז יאללה, איזה אתר הולכים לבנות?

למה כדאי לשכור שירותי בניית אתרים?

היום יותר מתמיד כולם מתחילים קודם בחיפוש באינטרנט,

בכל יום אלפי גולשים פוטנציאלים מחפשים אתרים שמציעים שירותים ומוצרים כמו שלך.
אז האם הלקוחות האלה ימצאו את האתר שלך ?

בעל עסק שרוצה להפוך לבעל נוכחות בעולם האונליין כך שיקבל לידים ופניות מלקוחות פוטנציאלים

צריך להתחיל מבניית אתר אינטרנט מקצועי לעסק שיהפוך גולשים ללקוחות.

בניית אתרים growmore

אז קצת עליי לפני שמתחילים

אז לפני שמתחילים, מי אני?

היי! קוראים לי סימון ואני בונה אתרים לעסקים בסטנדרטים המתקדמים ביותר בתחום בניית האתרים. אני עוזר לעסקים לקבל נוכחות בעולם האונליין על ידי בניית אתרים שהופכים גולשים פוטנציאלים ללקוחות.

כל האתרים שאני בונה לעסקים מותאמים לעבודה עם כל מנועי החיפוש ו-Google בפרט. הסטודיו שלי מונה צוות של 3 מפתחים ומעצבי UX/UI מוכשרים מן השורה הראשונה, הצוות נבחר בקפידה בכדי ליצור אתר שיבלוט מעל כל המתחרים ויסייע ליצירת לקוחות והכנסות מהאתר באופן מהיר ויהיה מותאם לגוגל מבחינת קידום אורגני ופרסום ממומן.

אז אם חיפשת חברת בניית אתרים עם ניסיון מקצועי על מנת להקים לעסק שלך אתר מסוגנן ומדויק, המבטא את המסרים של העסק בצורה המיטבית ומוסיף למוניטין החיובי שלו.

הגעת למקום הנכון!

היי! קוראים לי סימון ואני בונה אתרים בסטנדרטים המתקדמים ביותר בתחום בניית האתרים. אני עוזר לעסקים לקבל נוכחות בעולם האונליין על ידי בניית אתרים שהופכים גולשים פוטנציאלים ללקוחות.

כל האתרים שאני בונה מותאמים לעבודה עם כל מנועי החיפוש ו-Google בפרט. הסטודיו שלי מונה צוות של 3 מפתחים ומעצבי UX/UI מוכשרים מן השורה הראשונה, הצוות נבחר בקפידה בכדי ליצור אתר שיבלוט מעל כל המתחרים ויסייע ליצירת לקוחות והכנסות מהאתר באופן מהיר ויהיה מותאם לגוגל מבחינת קידום אורגני ופרסום ממומן.

אז אם חיפשת חברת בניית אתרים עם ניסיון מקצועי על מנת להקים לעסק שלך אתר מסוגנן ומדויק, המבטא את המסרים של העסק בצורה המיטבית ומוסיף למוניטין החיובי שלו.

הגעת למקום הנכון!

יש 3 תגובות לעיצוב של אתר - כן, לא ו- WOW!
וואו הוא זה שאליו אני מכוון.

בניית אתרים - על מה שמים את הפוקוס לפני הקמת אתר אינטרנט ?

אנחנו צריכים לקחת בחשבון שלרוב הגולש לא מכיר אותך אישית, הוא למכיר את איכות השירות שלך או המוצר שלך, לכן הרושם הראשוני הוא החשוב ביותר.

נוסף על כך אני והצוות שלי שמים דגש בראש ובראשונה על חווית הגולש באינטרקציה עם האתר שלך. אנחנו מעצבים את האתר ובונים את האתר על יסודות ה-UX (קיצור של User Experience) ובעברית חווית משתמש.

אתם לא רוצים להסתכן בלאבד לקוח שחושב שהעיצוב וחווית המשתמש שאתם מספקים לו לא טובה מספיק. עיצוב האתר וחווית הגלישה זו האינטרקציה הראשונה של הגולש איתכם לפני שהוא מביע עניין לגבי השירות או המוצר שלכם. 

מה זה בעצם UX? ולמה זה חשוב?

UX זה ראשי תיבות של המושג User Experience שזה מושג המתאר את אופן השימוש של הגולש עם האתר, ולא רק נראות האתר. בעצם UX אחראי על המסע שהגולש עובר והתחושות שהוא מרגיש מרגע הכניסה שלו לאתר ועד שהוא יוצא מהאתר או עד לפעולה הרצויה שאותה אתם רוצים שהגולש יבצע. 

ישנן 5 רמות שמשפיעות על חווית המשתמש והשימושיות של הגולש באתר עם השירות או המוצר:

בשלהי 2020 גוגל הודיע על עדכון לאלגוריתם שיתן עדיפות למיקום העליון בחיפוש לאתרים בעלי חווית משתמש טובה.

בנוסף למה שהזכרנו למעלה הקריטריונים הנוספים שלא פחות חשובים הם מהירות האתר, התאמה מלאה למובייל, גלישה מאובטחת (SSL) והימנעות מפרסומות מציקות באתר.

אתרים אחרונים שבניתי

בניית אתר תדמית לעסק
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר תדמיתי לעסק
בניית אתר וורדפרס
בניית חנות אינטרנטית

למה חשוב שיהיה לך אתר אינטרנט ?

היום כשגולש מחפש בעל עסק, שירות או מוצר מסוים הוא מתחיל בחיפוש בגוגל (או בכל מנוע חיפוש אחר), הגולש יקליד מילות ביטוי שמתאימות לשירותים שהעסק שלך נותן או מוצרים שהעסק שלך מוכר, ולעיתים הגולש גם מקליד את השם שלך או של העסק שלך על מנת לקבל פרטים ובטחון לגביך.

 על מנת שהגולש יוכל למצוא אותך אתה צריך מן הסתם שיהיה לך אתר, אבל לא סתם אתר, חשוב שהאתר הזה יהיה בנוי בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום בניית האתרים ובדיוק לפי הקריטריונים שבעזרתם גוגל או כל מנוע חיפוש אחר יוכל לתקשר עם האתר בצורה האופטימלית ביותר על מנת שמנוע החיפוש ידע להציג אותך בתוצאות החיפוש שלו.

מה השירות שתקבלו מימני ?

במידה ותחליטו שתרצו לשכור את שירותי על מנת לבנות את האתר לעסק שלכם (וגם אם לא, זה בסדר 🙂) תקבלו מימני חבילה משודרגת שכוללת את השירותים הבאים:

תוך כמה זמן האתר מוכן?

  • אתר תדמית – תוך שבוע
  • חנות וירטואלית – בין שבוע וחצי לחודש (תלוי בכמות המוצרים ובסוג העסק)

איזה עלויות נלוות ושוטפות צפויות מעבר לבניית אתר אינטרנט ?

בניית אתר אינטרנט - כמה עולה לבנות אתר ?

ובכן, זו השאלה הפופולרית ביותר ואשמח לענות עליה אבל אין עליה תשובה חד משמעית שנכונה לכולם מכיוון שבניית אתר אינטרנט הוא שונה ממקרה אחד לשני. כתבתי על זה בנפרד מדריף מקיף.

 עלות בניית אתר אינטרנט נקבעת על פי מספר קריטריונים שאותם אני קובע אחרי שיחת אפיון העסק שלך והבנת המטרות השיווקיות והמטרות שלשמם האתר נבנה. לאחר מכן אני מתחיל בעיצוב ובניית האתר מ-0 והתאמתו לקידום האורגני במנועי החיפוש.

אבל חשוב לי שתדע את ההערכה הממוצעת:

1. בניית אתר תדמית

אתר תדמית הוא אתר בסיסי שהוא מעין "כרטיס ביקור" של העסק או השירות שלך, מטרת האתר הוא שאם מישהו יחפש אותך בגוגל – ימצא אותך. מעבר לזה אני אוהב להוסיף לאתר התדמית שאני בונה כלים שיווקיים שהופכים את הגולש ללקוח. 

מחיר לאתר תדמית בסיסי (5-7 עמוד תוכן): החל מ- 3500 ₪ 

2. בניית חנות וירטואלית

חנות וירטואלית / חנות אינטרנטית – בדיוק כמו שזה נשמע, הקמת אתר מכירות באינטרנט למכירת מוצרים. מתאים לכל מי שיש לו עסק שהוא מוכר בו מוצרים בעולם הפיזי ורוצה להיכנס לזירה הוירטואלית. 

כשאני בונה חנויות וירטואליות אני מקפיד לשדר לגולש רצינות דרך עיצוב וחווית הגלישה כך שירגיש תחושת ביטחון להקליד פרטי אשראי לרכישת מוצר. 

מחיר בניית חנות וירטואלית: החל מ- 7500 ₪ (מחיר לעד 100 מוצרים)

* המחירים אינם כוללים מע"מ

אז איך מתקדמים לבניית אתר?

שולחים הודעה בוואטספ או משאירים פרטים בטופס המצורף ואחזור אליך

רוצה לקבל הצעה לבניית אתר? כמה פרטים ואחזור אליך

קבלו טיפים עדכניים חינם

אני שולח מדי חודש מדריכים ותוכן איכותי על שיווק באינטרנט ובניית אתרים בוורדפרס.

רוצה להצטרף?
צרף את המייל שלך

איזה כיף, מדברים!

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך שעה

  *במסגרת שעות העבודה (9:00-17:00)

דילוג לתוכן